• info@mk-yonetim.com
  • Pzt-Cumartesi: 10:00 - 20:00

Hakkımızda

EMKA Yönetim olarak profesyonel hizmet veren site ve apartman yönetim firmasıyız. Memnuniyet, güvenilirlik ve kurumsallık en önemli değerlerimizdir. Amacımız ihtiyaçlarınızı doğru anlamak ve beklentilerinize ekonomik, düzenleyici ve kaliteli çözümler sunmaktır. Dinamik, açık fikirli, analitik ve çözüm odaklı bir kadroya sahibiz. Apartman ve Site Yönetim Hizmetleri alanında sektördeki güvenilirliği ve standartları yükseltmek içtenlikle istiyoruz.

Kaliteli yaşam sağlamayı ilke edinmiş ve kişiye özel hizmetler sunan birinci sınıf bir tesis yönetim firmasıyız.

Güvenlik öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarımızla Tesis Yönetimi hizmeti verdiğimiz tüm projelerimizde etkin operasyonel çözümler üreterek modern yaşam alanları sunuyoruz.

Tesislerin teknik, güvenlik, temizlik, bahçe bakımı ve sosyal tesis yönetimi gibi hizmetlerde operasyonel süreçleri üstlenmenin yanı sıra; Proje hayata geçmeden projeyi sürdürülebilir bir yönetim modeline hazır hale getirmeyi hedefleyerek, Proje geliştirme aşamasından itibaren Gayrimenkul Danışmanlığı hizmetlerimiz ile Yönetim Danışmanlığı ve ideal yatırımın sağlanmasına destek oluyoruz.

Bizimle ayrıcalıklı hissedeceksiniz